Konkurs 15x15: Masz 3 tygodnie na wysłanie zdjęć!

źródło: własne | MK

Konkurs 15x15: Masz 3 tygodnie na wysłanie zdjęć! Podziel się z nami swoimi stadionowymi wspomnieniami z ostatnich 15 lat. Wyślij zdjęcia i walcz o bardzo atrakcyjne nagrody w Konkursie 15x15!

Reklama

Gdzieś Ty był przez ostatnich 15 lat? Pytamy całkiem poważnie, pokaż nam na zdjęciach odwiedzone stadiony, a my w zamian możemy nagrodzić Twoje wspomnienia genialną kamerą GoPro Hero Session oraz grubym doładowaniem od Sportingbet.

Weź udział w Konkursie 15x15, wygraj atrakcyjne nagrody!

Jeszcze przez 3 tygodnie (do północy 30 września) możesz przesłać swoje zgłoszenie. W dużym skrócie: streść swoje stadionowe podróże za pomocą maksymalnie 15 zdjęć wykonanych w ciągu 15 lat. Każde z nich musi przedstawiać stadion(y), z zewnątrz lub ze środka, z bliska lub daleka, z góry lub z poziomu chodnika. Prześlij je na grzegorz@stadiony.net przed końcem września.

Podejmiesz wyzwanie? Przeczytaj regulamin i sprawdź, jak możesz wygrać! Jeśli jesteś groundhopperem, jeździsz na mecze lub byłeś choć raz, wybierz ze swoich zdjęć te najlepsze i zgłoś do konkursu. Prosimy, podpisz jaki to stadion i kiedy wykonałeś zdjęcia. Jeśli masz pytania w sprawie Konkursu 15x15, napisz do nas mailowo lub na facebooku!

Konkurs 15x15

Nagrody w konkursie 15x15!

Reklama