Legia: Na Ligę Mistrzów za 90 złotych

źródło: Legia.com

Legia: Na Ligę Mistrzów za 90 złotych Legia przedstawiła ceny biletów i trudno posądzić klub, by „zdzierał” z kibiców. Awans do Ligi Mistrzów to wydarzenie historyczne, a podstawowa cena za wstęp to 90 zł. Jest też sporo opcji obniżenia tej ceny.

Reklama

Wczoraj Legia Warszawa przedstawiła pełny plan sprzedaży biletów na Ligę Mistrzów. Bazowa cena za wejściówkę to 90 zł na najtańsze sektory (za bramkami), 125 zł na wschodniej i 240 zł na zachodniej trybunie. To ceny dla osób, które nie mają karnetu, a w przypadku braku karty kibica trzeba doliczyć jeszcze 15 zł.

Czyli sporo, ale są też możliwości, by cenę zbić. Jeśli ktoś posiada ważny karnet, płaci już tylko 80-215 zł. A przede wszystkim Legia stawia na pakiety, w ramach których można obejrzeć wszystkie trzy mecze Ligi Mistrzów na Stadionie Wojska Polskiego. W pakiecie wstęp kosztuje od 240 do 640 zł za trzy mecze i odpowiednio 190-495 dla osób posiadających karnet.

Zdecydowanie najtaniej wychodzi wstęp dla młodzieży – pakiet trzech meczów dla osób do 19. roku życia zaczyna się już od 125 zł, czyli tylko 42 zł za mecz. Piszemy „tylko”, bo ceny nie zostały wywindowane skrajnie, biorąc pod uwagę historyczny awans do LM. Warto wspomnieć, że gdy Wisła Kraków grała z Realem Madryt o fazę grupową w 2004 roku, wstęp kosztował 250-500 zł.

Pełny cennik można zobaczyć poniżej, a chętni na bilety nie muszą się śpieszyć. W pierwszej kolejności możliwość kupna otrzymają osoby, które od stycznia były na co najmniej 10 meczach (3-5 września), później fani z 8, 6 i 4 meczami na koncie. Dla wszystkich innych widzów Legia otwiera kasy (na pakiety oraz bilety na Legia-Borussia) 8 września o 13:00. Jeśli coś do tego czasu zostanie, to pewnie wyprzeda się szybko…

Legia - bilety na Ligę Mistrzów

 

Reklama