Tychy: Sklep klubowy, czyli drugi lokal zajęty

źródło: GKSTychy.info / własne | MK

Tychy: Sklep klubowy, czyli drugi lokal zajęty Dziś w Tychach otworzył swoje drzwi oficjalny sklep klubowy GKS-u. To dopiero drugi podmiot, który zacznie przyciągać gości poza dniami meczowymi.

Reklama

Dziś od godziny 12:00 otwarty jest dla kibiców oficjalny sklep klubowy GKS-u Tychy. Na co dzień będzie czynny dłużej, od 10 do 18. Zlokalizowany w południowo-zachodnim narożniku Stadionu Miejskiego Tychy lokal ma niewielką powierzchnię, ok. 50 m2. Dla drugoligowego (czyli z nazwy pierwszo-) klubu taki rozmiar wydaje się jednak zupełnie wystarczający.

Stadion Miejski TychyFot: Patrycja Hołojda, Tyski Sport SA

Inauguracja sklepu przypada na początek drugiego roku funkcjonowania stadionu. – To również kolejny etap komercjalizacji obiektu. Od kilku miesięcy z dużym powodzeniem funkcjonuje siłownia, w piątek zostanie otwarta Tyska Galeria Sportu, a w najbliższym czasie restauracja – mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport SA.

Istniejąca na obiekcie siłownia to na razie jedyny duży najemca powierzchni użytkowych, korzysta z ok. 1300 m2. Tyska Galeria Sportu oraz wspomniana restauracja pozwolą zagospodarować najbardziej prestiżowe pomieszczenia, te z widokiem na murawę z narożnika.

Reklama