Moskwa: Kibice Dynama wybierają krzesełka VTB Areny

źródło: FCDynamo.ru

Moskwa: Kibice Dynama wybierają krzesełka VTB Areny Czwarty nowy stadion w Moskwie nabiera tożsamości. Po patronacie Lwa Jaszyna teraz kibice Dynama zdecydują, jakie klubowe symbole znajdą się na krzesełkach.

Reklama

Trybuny VTB Areny w Moskwie nabierają swojego docelowego kształtu, a nad nimi rusza już budowa dachu. To znak, że można przejść do przyjemniejszych elementów, czyli nadawania nowemu stadionowi symboliki klubowej Dynama.

VTB Arena

Zdecydowano już, że patronem obiektu będzie słynny bramkarz Lew Jaszyn. Po legendzie z boiska czas na trybuny, a dokładniej ich kolorystykę. Dynamo wraz z inwestorami VTB Arena Parku przedstawili kibicom trzy opcje widoczne poniżej. Dobra wiadomość jest taka, że w żadnym wariancie nie ma mowy o umieszczaniu sponsorów na wzorze z siedzisk, a barwy to jedynie kolory klubowe.

Głosowanie zaczęło się dziś i potrwa do piątku włącznie, po czym zebrane w mediach społecznościowych głowy zostaną przeanalizowane. Aktualnie wydaje się, że największe poparcie ma trzecia opcja.

Budowa VTB Areny ruszyła jeszcze w 2011 roku, ale po bardzo poważnych zmianach projektowych była długo wstrzymana. Zmniejszony z ponad 40 tys. miejsc stadion aktualnie jest planowany dla 26 tys. widzów, co uczyni go piątym co do wielkości w Moskwie.

VTB Arena

VTB Arena

VTB Arena

VTB Arena

Reklama