Londyn: Olimpijski nabiera bordowo-niebieskich kolorów

źródło: własne | MK; autor: michał

Londyn: Olimpijski nabiera bordowo-niebieskich kolorów Trawa się zieleni, krzesełka prawie w komplecie, a West Ham otrzymał pozwolenie na budowę nowego sklepu klubowego. Mało tego, jest informacja o sponsorze stadionu…

Reklama

Podczas wczorajszej wizyty na Stadionie Olimpijskim wiceprezes Karen Brady pokazała kibicom widok na krzesełka (już prawie w komplecie) oraz rosnącą murawę przyszłego boiska piłkarskiego. Siedziska zachowały najważniejsze elementy dotychczasowego układu, ale te czarne zastąpiono bordowymi i niebieskimi. Do tego na dolnych poziomach południowej i północnej trybuny pojawiają się skrzyżowane młoty, symbol West Hamu. Klip możecie zobaczyć poniżej:

Jest zgoda na sklep klubowy

Również w tym tygodniu West Ham otrzymał pozwolenie na budowę wielkiego sklepu klubowego na zewnątrz stadionu. Poniżej można zobaczyć jego wizualizacje. Klub nie podał na razie pełnych informacji dotyczących powierzchni oraz ew. dodatkowych funkcji budynku.

London Olympic Stadium

London Olympic Stadium

Będzie sponsor dla nazwy?

Według informacji „Guardiana” London Legacy Development Corporation wkrótce ogłosi, że Stadion Olimpijski zmieni nazwę na Mahindra Stadium. Umowa z hinduskim producentem samochodów mogłaby być warta ok. 6 mln funtów rocznie (ok. 33 mln zł), z czego większość trafiłaby na konto publicznego operatora, a tylko ok. 15% do West Hamu.

Reklama