Stadia Designers Cup: Zobacz najwyżej ocenione koncepcje dla Crystal Palace

źródło: własne | MK

Stadia Designers Cup: Zobacz najwyżej ocenione koncepcje dla Crystal Palace Konkurs może i był nieoficjalny, ale poziom niektórych koncepcji przewyższał znane nam urzędowe postępowania. Dziś poznaliśmy zwycięzców pierwszej edycji Stadia Designers Cup.

Reklama

Stadia Designers CupCzęść z Was może nawet nie pamiętać, kiedy pierwszy raz pisaliśmy o konkursie Stadia Designers Cup w październiku 2015. Nic dziwnego, sporo czasu już minęło. Ale też sporo czasu trzeba poświęcić, by od zera stworzyć wirtualny model stadionu dla 30 tys. widzów z możliwością powiększenia do 40 tysięcy.

Zwłaszcza w sytuacji dostosowania go do istniejącej już działki w ważnym historycznie miejscu Londynu. Stamtąd Crystal Palace FC się wywodzi i tam mógłby potencjalnie powstać nowy stadion tego popularnego klubu. Właśnie dlatego ta niecodzienna działka stała się tematem pierwszej edycji Stadia Designers Cup.

Powstałe do marca koncepcje w ostatnim tygodniu oceniali sami uczestnicy, a także internauci. Poniżej prezentujemy trzy najwyżej ocenione prace. Co ciekawe, w głosowaniu publicznym i głosowaniu samych uczestników wyniki są takie same! Pełną listę razem z punktacją znajdziecie na stronie konkursu!

1. Miejsce: Mariusz Sępek, Polska

Stadia Designers Cup

2. Miejsce: Mateusz Cegielski, Polska

Stadia Designers Cup

3. Miejsce: Paul Olak, Grecja

Stadia Designers Cup

Reklama