Gdańsk: Stadion Energa wciąż bez Energi

źródło: Trojmiasto.Sport.pl

Gdańsk: Stadion Energa wciąż bez Energi Choć o partnerstwie wiemy od jesieni zeszłego roku, do dziś nie pojawiło się nowe logo Stadionu Energa na elewacji. Co więcej, nie ma jeszcze wykonawcy napisu – poinformował Sport.pl.

Reklama

Logotyp Stadionu Energa w charakterystycznym bordowym kolorze miał się pojawić na fasadach gdańskiej areny piłkarskiej jeszcze w styczniu, ale na razie się go nie doczekaliśmy. Pozostaje jedynie wizualizacja, pokazana przy okazji podpisania umowy na początku listopada. – Wszyscy z utęsknieniem czekamy na to logo – mówi dla Trojmiasto.Sport.pl Karolina Janik, rzecznik Stadionu Energa Gdańsk.

Mówimy o naprawdę ogromnej konstrukcji, która w dodatku musi się dobrze komponować na fasadzie stadionu. To spore wyzwanie, wykonanie tego jest rzeczą bardzo skomplikowaną. Trwa proces wyłaniania wykonawcy. Poruszanych jest wiele kwestii: materiałów, samego wykonania, warunków współpracy. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie wykonawca zostanie wybrany i będziemy mogli przystąpić już do fazy realizacji – dodaje.

Termin ma być jak najszybszy, ale gwarantujący najwyższą jakość wykonania. Nie ma określonej daty, jednak proszę mi wierzyć, że nam wszystkim zależy na tym, żeby logo dumnie zawisło na stadionowej fasadzie jak najszybciej – przekonuje Janik.

Stadion Energa

Reklama