Azerbejdżan: Luksusowe zaplecze Olimpijskiego dla wszystkich

źródło: BOS.az / Gun.az

Azerbejdżan: Luksusowe zaplecze Olimpijskiego dla wszystkich Choć został otwarty już prawie rok temu, Stadion Olimpijski w Baku dopiero teraz zostanie otwarty na dla weselników, turystów, sportowców-amatorów i firm szukających biur. A warunki ma jak mało który!

Reklama

Zespół lóż i sal bankietowych na Stadionie Olimpijskim w Baku jest jednym z najbardziej ekskluzywnych wśród nowoczesnych aren sportowych. Poniższe zdjęcia pokazują tylko część zaplecza, które można wykorzystać do organizacji imprez okolicznościowych. I choć zostały wyposażone w pełni już w lutym 2015, dopiero 19  marca odbędzie się tu pierwsze wesele.

Organizacja mniejszych imprez ma się docelowo stać jednym ze źródeł zysków dla ogromnego stadionu, zbudowanego nakładem prawie 3 mld zł (w przeliczeniu). Poza samym stadionem, również olimpijska strzelnica ma się stać miejscem imprez od kilkudziesięciu do kilkuset osób.

Stadion Roku - głosuj!

Zarządzany przez azerskie ministerstwo sportu oraz związek piłkarski stadion po okresie organizacji Igrzysk Europejskich 2015 zaczyna przestawiać się na codzienne funkcjonowanie. Wśród nowych atrakcji są możliwość wynajęcia boiska bocznego, organizacja meczów w bubble-football, a od marca dojdzie również paintball.

Ciekawą możliwością jest również wynajęcie przestrzeni co-workingowej na zapleczu trybun. Największy stadion Azerbejdżanu oferuje możliwość wynajmowania stanowisk rozwijającym się firmom nawet na jeden dzień, oczywiście z możliwością podpisywania umów długoterminowych.

Baku Olympic Stadium

Baku Olympic Stadium

Baku Olympic Stadium

Reklama