Stadion Roku 2015: Macie już ulubione stadiony 2015 roku?

źródło: własne | MK

Stadion Roku 2015: Macie już ulubione stadiony 2015 roku? Już w poniedziałek zaczynamy nominacje do corocznego konkursu na Stadion Roku. Mamy swoje typy, ale niezmiennie najbardziej liczymy na Wasze zgłoszenia.

Reklama

Jak zwykle nie umieszczaliśmy w corocznym podsumowaniu roku najciekawszych stadionów otwartych w ostatnich 12 miesiącach. W końcu na Stadiony.net to Wy wybieracie, które najbardziej zasługują na uznanie.

Dlatego już dziś szykujcie się na poniedziałek, kiedy oficjalnie zaczynamy nominacje do szóstej edycji konkursu na Stadion Roku. W trakcie pięciodniowego okienka każdy będzie mógł zgłosić stadion, który my następnie umieścimy na liście jako oficjalną nominację. Większość aren piłkarskich oddanych w 2015 roku możecie już znaleźć w naszym serwisie, ale na pewno nie mamy kompletnej listy, więc Wasze czujne oko się przyda!

W poniedziałek podamy dokładny sposób oraz kryteria nominacji. Po pięciu dniach przygotujemy finałową listę, a od kolejnego poniedziałku przez okrągły miesiąc będziecie mogli oddać swój głos i tym samym uczestniczyć w największym tego typu konkursie świata!

Stadion Roku 2015

Reklama