Narodowy: O nowej nazwie przypomną (tymczasowo) banery

źródło: Warszawa.Wyborcza.pl

Narodowy: O nowej nazwie przypomną (tymczasowo) banery PGE Narodowy ma najlepszą w Polsce umowę naming rights, ale do dziś nie doczekał się neonów na fasadach. Dlatego zimą o umowie z PGE przypominają wielkie banery, których estetyka jest… dyskusyjna.

Reklama

Od zmiany nazwy Stadionu Narodowego na PGE Narodowy mija już pół roku. Mimo to do dziś obiekt nie doczekał się wieńczącej kontrakt ekspozycji sponsora na elewacji areny. Dlatego tymczasowo na fasadach rozwieszono cztery białe banery z napisem PGE Narodowy.

Są duże – każdy mierzy 26 metrów wysokości. Czy wyglądają dobrze? Na pewno nie na dłuższą metę, dlatego mają wisieć tylko miesiąc. To tylko rozwiązanie tymczasowe, by przyzwyczaić odwiedzających Zimowy Narodowy do nowej nazwy.

Właściwe neony PGE Narodowy otrzyma najpewniej w maju. Ich przygotowanie poprzedziły rozmowy z architektami oraz miejskimi urzędnikami. Proces trwał długo m.in. dlatego, że w wyjściowym kształcie największy polski stadion nie otrzymał gotowej konstrukcji, na której taki napis można by posadowić.

Reklama