Moskwa: CSKA wybrało wzór krzesełek

źródło: własne | MK

Moskwa: CSKA wybrało wzór krzesełek Długo wyczekiwany stadion moskiewskiego CSKA będzie miał oryginalny układ siedzisk z płynnymi przejściami między niebieskimi i czerwonymi strefami. Klub zaprezentował właśnie zwycięski wzór.

Reklama

Jesienią tego roku CSKA Moskwa zaprosiło kibiców do nadsyłania propozycji układu krzesełek na nowym stadionie. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem, wpłynęło ponad 200 prac.

Zwycięski wzór przewiduje stworzenie nietypowej mozaiki, w której niebieskie siedziska są ulokowane wzdłuż przejść między sektorami, a w głąb sektora stopniowo zastępują je czerwone. Całość wieńczy napis na głównej trybunie PFC CSKA. Litery i schody mają być żółte, dopełniając barw klubowych.

Krzesełka w liczbie prawie 30 tysięcy ozdobią stadion już wiosną 2016 roku, ponieważ dziś stadion jest już prawie ukończony konstrukcyjnie. Pozostały jeszcze prace instalacyjne oraz wykończenie i wyposażenie.

Poniżej prezentujemy zwycięski wzór i spróbowaliśmy nałożyć go na grudniowe zdjęcie z budowy. Co sądzicie o takim efekcie?

Stadion CSKA

Stadion CSKA

Reklama