Wrocław: Pierwszy koncert potwierdzony, zagra Iron Maiden

źródło: własne | MK

Wrocław: Pierwszy koncert potwierdzony, zagra Iron Maiden Ten rok był we Wrocławiu chudy, ale w 2016 będzie znacznie lepiej. Poznaliśmy pierwszego wykonawcę, który pomoże zapełnić trybuny Stadionu Wrocław. A będą kolejni.

Reklama

Nie tylko dla Wrocławia, ale dla wszystkich miast z dużymi stadionami ten rok nie był najlepszy pod względem koncertów. Za to w 2016 poprawę zapowiedziały już Gdańsk i Wrocław. Drugie z miast właśnie zdradziło, kto latem zawita na Stadionie Wrocław. 3 lipca pojawi się zespół Iron Maiden.

Bilety trafią do sprzedaży 30 października o godzinie 10:00. Jak zwykle, dla członków Fan Clubu IRON MAIDEN przygotowana została przedsprzedaż, której szczegóły będzie można znaleźć na www.ironmaiden.com.

Przypomnijmy, że po finansowych niepowodzeniach pierwszych wielkich imprez Wrocław nie organizuje już koncertów na swój koszt. Organizatorem letniego występu Iron Maiden będzie Live Nation, a Stadion Wrocław zostanie jedynie wynajęty na czas wydarzenia, dzięki czemu nie ma ryzyka finansowego.

W sumie w przyszłym roku we Wrocławiu ma być 4-6 wydarzeń całostadionowych poza meczami piłkarskimi.

Iron Maiden we Wrocławiu

Reklama