Tychy: Będzie kolejny rekord na tyskim stadionie?

źródło: GKSTychy.info

Tychy: Będzie kolejny rekord na tyskim stadionie? Tym razem nie ligowy, a reprezentacyjny rekord chcą pobić tyszanie. Stadion Miejski Tychy ugości wkrótce kobiecą Reprezentację Polski i zaprasza wszystkich za darmo, by wesprzeć zawodniczki.

Reklama

22 października wielkie wydarzenie w krótkiej historii Stadionu Miejskiego Tychy. Pierwszy mecz reprezentacyjny i pierwsza transmisja telewizyjna. Kobieca Reprezentacja Polski zmierzy się ze Słowacją w meczu eliminacji Euro 2017.

Dla naszych piłkarek to bardzo ważny mecz, ponieważ Słowacja to jeden z dwóch niżej notowanych zespołów w grupie eliminacyjnej i komplet punktów jest potrzebny, by walczyć o awans. Co prawda eliminacje dopiero się zaczęły, ale Polki w pierwszym meczu uległy faworytkom grupy Szwedkom 0:3.

Stadion Miejski Tychy

Ten pierwszy mecz w Goteborgu oglądały 5282 osoby i właśnie rezultat ze Szwecji chcą pobić Tychy. Wspólnie z PZPN gospodarze ustalili, że bilety na spotkanie 22 października będą darmowe.

Na początek otwarte dla publiczności zostaną trybuny wzdłuż boiska, co powinno sprostać zapotrzebowaniu. Oczywiście jeśli mecz będzie się cieszył większą popularnością, kolejne sektory będą udostępniane.

Stadion Miejski Tychy

Wejściówki na mecz należy jedynie odebrać w kasach stadionu od poniedziałku, 19 października do dnia meczu w godz. 10-18, podając imiona, nazwiska i nr PESEL osób (zgodnie z Ustawą z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych), które chcą dopingować biało-czerwone.

Zamówienia grupowe biletów dla klubów/instytucji – powyżej 15 osób: wystarczy wypełnić arkusz i przesłać go drogą elektroniczną na adres bilety@tyski-sport.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 października. Zamówienia grupowe będą do odebrania dzień przed lub w dniu meczu w wyznaczonym punkcie koło Stadionu Miejskiego Tychy.

Reklama