Reprezentacja: Oba stadiony wyprzedane na listopad!

źródło: własne | MK

Reprezentacja: Oba stadiony wyprzedane na listopad! Mecze z Islandią i Czechami już się wyprzedały. System KupBilet nie ma wolnych miejsc, co oznacza ok. 100 tys. widzów na dwóch najbliższych sparingach Reprezentacji!

Reklama

Ceny nie były szczególnie promocyjne – wstęp na mecze towarzyskie z Islandią (Stadion Narodowy) i Czechami (Stadion Wrocław) kosztował co najmniej 40 złotych. Na Czechy maksymalnie trzeba było zapłacić 70 zł, a na Islandię – 100 zł.

W dodatku tych najtańszych biletów było niewiele (tylko najniższe rzędy za bramkami), ale mimo to oba stadiony już są zapełnione. Dawno nie zdarzyło się, by PZPN zapełnił blisko 100 tys. krzesełek z tak ogromnym wyprzedzeniem. Do meczów jeszcze ok. trzech tygodni!

Oczywiście, jak zawsze w przypadkach dużego zainteresowania, część wejściówek wykupiły tzw. koniki. Pojedyncze bilety już pojawiają się na portalach ogłoszeniowych i aukcyjnych z mocno zawyżoną ceną. Ponieważ ten proceder to nic innego jak zwykłe okradanie zwykłych kibiców, zachęcamy do zgłaszania tego rodzaju ofert do administracji serwisu, jeśli je zobaczycie.

Przypomnijmy, że wszystkie trzy drużyny awansowały do Euro 2016, co w przypadku Polski jest główną przyczyną ogromnego zainteresowania biletami. Mecz z Islandią odbędzie się 13 listopada o 20:45, a pojedynek przeciwko Czechom 17 listopada o tej samej godzinie.

Stadion Wrocław© Maciej Lulko Fotografia Architektury

Reklama