Chorzów: Każdy może zwiedzić budowę Śląskiego

źródło: e-Chorzow.pl

Chorzów: Każdy może zwiedzić budowę Śląskiego Przy okazji obchodów Dnia Niepodległości będzie można wejść pod nowy poliwęglanowy dach Stadionu Śląskiego. Niecodzienna atrakcja będzie darmowa, a to nie koniec oferty.

Reklama

Stadion Śląski zaprasza w Dzień Niepodległości (11.11), na festyn rodzinny, podczas którego będzie można zobaczyć między innymi nowe zadaszenie „Kotła Czarownic”. Śląski jest już w większości pokryty przepuszczającym światło poliuretanem.

Dotąd można go było podziwiać na kamerach czy z lotu drona, teraz przedpremierowo będzie można zawitać na krytym Śląskim od środka. Wystarczy przyjść 11 listopada na stadion. W godzinach od 11:00 do 16:00 będzie można wejść specjalnie przygotowaną strefą na obiekt i od środka zobaczyć dach nad Śląskim.

Na tę okoliczność przygotowany będzie pamiątkowy certyfikat. Podczas Święta Niepodległości na Stadionie Śląskim nie zabraknie wystawy militariów oraz licznych atrakcji dla dzieci, które umiejscowione będą na obiektach treningowych kompleksu. Tradycyjnie też pojawi się wojskowa grochówka.

ŚląskiFot: Arkadiusz Ławrywianiec

Reklama