Legia: Retro-mobilizacja Legii na Wisłę (i nie tylko)

źródło: Legionisci.com / własne | MK

Legia: Retro-mobilizacja Legii na Wisłę (i nie tylko) Mecze z Wisłą i tak są przy Łazienkowskiej jednymi z chętniej oglądanych, ale kibice Legii zamierzają się upewnić: na stulecie stadion ma być pełny. Dlatego zachęcają plakatami retro.

Reklama

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa zainicjowało akcję "Na stulecie – pełny stadion". Środkiem prowadzącym do tego celu mają być plakaty, na widok których części fanów zakręci się łezka w oku. Są proste, pozbawione ozdobników, ale czytelne – takie, jak były plakaty w latach 80. i 90.

Każdy z Was może się od dziś do tego przyczynić, poprzez wywieszenie plakatów w ogólnodostępnych, dozwolonych miejscach, np. na zaprzyjaźnionych sklepach, pubach, restauracjach, na swoich osiedlach i w dzielnicach – czyli wszędzie tam, gdzie możecie, gdzie taki plakat przybliży nas do założonego celu – kompletu na meczach Legii – pisze w komunikacie SKLW.  

Na pewno w Warszawie i okolicach zawiśnie co najmniej 1500 plakatów wykonanych przez tzw. „zorganizowane środowisko”. Ile więcej rozwieszą inni kibice Legii – przekonamy się w najbliższych dniach, tygodniach, a nawet latach. Akcja nie skończy się bowiem na meczu z Wisłą Kraków (9 sierpnia o 18:00), lecz ma być kontynuowana długoterminowo.

Plakat Legia

Reklama