Białystok: Stadion Miejski zaczyna szukać sponsora

źródło: własne | MK

Białystok: Stadion Miejski zaczyna szukać sponsora Operator ogłosił przetarg, który wyłoni sponsora tytularnego Stadionu Miejskiego. Szczegóły będą dopiero negocjowane, na razie do 21 września chętni mogą zgłaszać zainteresowanie.

Reklama

Spółka Stadion Miejski ogłosiła przetarg nieograniczony na sponsora Stadionu Miejskiego w Białymstoku. Postępowanie podzielono na trzy fazy. Najpierw (do 21 września) zainteresowane firmy mogą zgłaszać chęć udziału.

Później w drodze negocjacji miejski operator Stadionu Miejskiego ustali z chętnymi podmiotami szczegółowy zakres ewentualnego partnerstwa. Na pewno jego przedmiotem będzie nazwa i oznakowanie areny, ale do uzgodnienia jest wiele szczegółów. Dopiero po dokonaniu tych ustaleń wszystkie firmy pozostające w przetargu otrzymają oferty cenowe. Te mają już nie podlegać negocjacjom.

Przetarg nie ma ostatecznej daty zakończenia, ponieważ prowadzenie negocjacji w sprawie naming rights to żmudny proces. Dlatego nie ma odpowiedzi, czy działania mają szansę zakończyć się wyborem sponsora jeszcze w tym roku.

Liczymy, że dzięki temu, że obiekt przy ul. Słonecznej będzie miał swoją oficjalną nazwę, to połączone zostaną działania marketingowe spółki Stadion Miejski oraz sponsora tytularnego. Przyczyni się to do jeszcze lepszej rozpoznawalności tego obiektu – mówi zastępca prezydenta Białegostoku Rafał Rudnicki.

Reklama