Warszawa: Narodowy zmienia nazwę, PGE partnerem

źródło: StadionNarodowy.org.pl / własne

Warszawa: Narodowy zmienia nazwę, PGE partnerem Choć umowa PGE w Gdańsku jeszcze nie wygasła, już dziś na rynku zawitał „PGE Narodowy”. Tak będzie się nazywał Stadion Narodowy przez najbliższych pięć lat.

Reklama

Stadion Narodowy i PGE dziś potwierdzają partnerstwo, o którym mówiło się od ponad roku. Największy polski stadion do 10 października 2020 roku będzie nosił nazwę PGE Narodowy.

Razem z PGE wykorzystamy atuty naszych marek tworząc zupełnie nowa jakość – PGE Narodowy. Nie ma drugiego obiektu, który byłby w stanie wygenerować tak dużo pozytywnej energii – powiedział Tomasz Półgrabski, prezes spółki PL.2012+. Ta pozytywna energia ma pochodzić z ogromnej liczby wydarzeń organizowanych na Narodowym co roku. Od otwarcia na liczniku warszawskiego stadionu jest 4 071 701 gości.

Stadion Narodowy

To kolejny krok do zrealizowania naszego głównego celu działań marketingowych, czyli osiągnięcia takiego poziomu świadomości i rozpoznawalności marki, by każdy Polak nie tylko znał markę PGE, ale przede wszystkim chciał być jej klientem – podkreślił Marek Woszczyk, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

PGE pozostaje sponsorem PGE Areny do 30 września 2015. Umowa w Gdańsku była najwyższą w historii polskiego rynku naming rights, opiewała na ok. 7 mln zł rocznie. Jak będzie w przypadku Narodowego? Dziś operator obiektu nie zdradził sumy kontraktu, a we wcześniejszych spekulacjach pojawiały się kwoty od 9 do aż 17 mln zł rocznie.

Reklama