Wrocław: Mecze od 16 zł, Śląsk poprawi frekwencję?

źródło: własne

Wrocław: Mecze od 16 zł, Śląsk poprawi frekwencję? Tak tanich karnetów na mecze Śląska jeszcze nie było. Klub przygotował atrakcyjny cennik, by poprawić frekwencję na Stadionie Wrocław.

Reklama

Wstęp na mecz Śląska Wrocław w sezonie 2015/16 będzie jednym z najtańszych w Ekstraklasie. Klub wprowadził atrakcyjny cennik, w którym osoba nabywająca swój pierwszy karnet zapłaci tylko 244zł za cały sezon zasadniczy (15 meczów u siebie).

To zaledwie 16,30 zł w przeliczeniu na każdy mecz na Stadionie Wrocław, pod warunkiem oglądania go z narożnika lub zza bramki. Miejsca wzdłuż boiska to w przeliczeniu koszt 28,30 zł na mecz (424 zł za 15 spotkań), a więc wciąż tanio jak na oferowane warunki.

Osoby przedłużające karnet z poprzedniego sezonu zapłacą za abonament 10-20 zł mniej niż nowi kibice, w nagrodzie za wierne wspieranie klubu. Według oferowanych przez klub wyliczeń kupno karnetu daje bardzo duże oszczędności względem pojedynczych biletów, aż do 233 zł na sezon za najdroższe miejsca.

Kibice Śląska mogą liczyć na bonusy. Za darmo obejrzą np. mecz z Celje w Lidze Europy oraz pierwsze spotkanie Śląska w Pucharze Polski. Dodatkowo bardzo tanio na mecz można zabrać dzieci. Karnet na cały sezon ze zniżką dziecięcą to zaledwie 11 zł, a na ulgi może liczyć też młodzież.  

Mimo wysokiej pozycji w lidze klub w sezonie 2015/16 notował bardzo małe widownie drugi rok z rzędu, na granicy jednej czwartej pojemności. Nowa polityka może pomóc w poprawieniu wyniku.

Karnety na Śląsk Wrocław

Karnety na Śląsk Wrocław

Reklama