Gdańsk: Super Mecz symboliczny dla Lechii

źródło: własne

Gdańsk: Super Mecz symboliczny dla Lechii Po roku na Narodowym letni szlagierowy sparing przenosi się z powrotem na PGE Arenę. W sierpniu Lechia podejmie Juventus. W 70. rocznicę powstania Biało-Zieloni powtórzy słynny pojedynek.

Reklama

Dziś o 11:00 podczas konferencji prasowej doszło do oficjalnego potwierdzenia doniesień, które już parokrotnie pojawiały się w spekulacjach: Lechia zagra na PGE Arenie z Juventusem Turyn w ramach trzeciej edycji Super Meczu. Imprezę zaplanowano na 29 lipca.

Pojedynek z Juve to dobra i zła wiadomość dla kibiców Lechii. Dobra, ponieważ mecz wpisze się w obchody 70-lecia Lechii. Przeciwnik nie jest przypadkowy: to nie tylko finalista Ligi Mistrzów sprzed dwóch tygodni, to też legendarny rywal Lechii z 1983, z meczu otoczonego już legendą.

Ale jest też gorsza część: Super Mecz to impreza stosunkowo droga dla widzów. Najtańsze bilety na tegoroczną edycję kosztują 90 złotych, a najdroższe - 250. Z drugiej strony to znaczna obniżka w porównaniu z dwoma wcześniejszymi Super Meczami, gdy wstęp na najtańsze miejsca kosztował 190-200zł. Wejściówki są już dostępne w sprzedaży internetowej.

Reklama