Białystok: Pierwszy kabareton Stadionu Miejskiego

źródło: własne; autor: michał

Białystok: Pierwszy kabareton Stadionu Miejskiego W sobotę na białostockim stadionie pojawi się pięć kabaretów, które przez 4 godziny będą zabawiać widzów. Ilu? To zależy od sprzedaży biletów, ale miejsc w większości sektorów już nie ma.

Reklama

Kabarety Paranienormalni, Moralnego Niepokoju, Skeczów Męczących oraz Nowaki, a także Ireneusz Krosny – to gwiazdy Polskiej Nocy Kabaretowej 2015. W sobotni wieczór na Stadionie Miejskim w Białymstoku będą występować przez 4 godziny, od 19:00.

Jeśli masz możliwość iść, a jeszcze nie masz biletu – ostatnie wejściówki w systemie internetowym BiletyNaKabarety.pl są jeszcze dostępne. Ceny zaczynają się od 60 zł na „skrzydłach” i 70 zł na wprost sceny. Scena z kolei będzie ustawiona blisko środka boiska, na wprost trybuny północnej, na co dzień zajmowanej przez fanatycznych kibiców Jagiellonii.  

plan widowni na Polską Noc Kabaretową

Scena i ustawione na płycie tymczasowe sektory dla widzów z pewnością negatywnie wpłyną na jakość murawy. Jednak Jagiellonia rozgrywa następny mecz dopiero 23 maja, dlatego powrót do odpowiedniego stanu powinien być możliwy.

Reklama