Belgia: Kibice „rozbiorą” słynną trybunę w Mechelen

źródło: własne | MK

Belgia: Kibice „rozbiorą” słynną trybunę w Mechelen Jutro fani KV Mechelen mogą przyjść na stadion i zabrać wszystko, co zdołają wynieść z trybuny północnej. Czeka ją rozbiórka i budowa następczyni.

Reklama

W miniony weekend kibice w Mechelen oficjalnie żegnali swoją trybunę północną, która ustąpi miejsca nowej w najbliższych miesiącach. Pożegnanie było imponujące, ponieważ udało się wygrać z Zulte-Waregem 3:0.

Nog één keer: jouw herinneringen aan de staantribune HIJ, gegoten in een filmpje om te koesteren. #afscheidHIJ

Posted by KV Mechelen on 5 maja 2015

W ostatnich dniach na Argos Stadion trwało wstępne oczyszczanie trybuny, którą poniżej zaznaczyliśmy na czerwono. Demontowano wszystko, co da się usunąć przed burzeniem. Jutro od południa kibice mogą przyjść na stadion i zabrać do domu wszystko, co im się spodoba i zdołają unieść.

Argos Stadion

Ponieważ Mechelen zakończyło mecze u siebie na ten sezon, teraz można już budować nową północną trybunę, której wyróżnikiem będzie opadający w kierunku wschodnim dach. Docelowo trybuna zostanie połączona z drugą, za bramką. Obie mają kosztować ok. 8,5 mln € i zwielokrotnią potencjał komercyjny stadionu dzięki skyboksom oraz nowym powierzchniom użytkowym.

Argos Stadion

Argos Stadion

Reklama