Kanada: Rzadka dbałość o kibiców przed wielką przeprowadzką

źródło: TheStarPhoenix.com

Kanada: Rzadka dbałość o kibiców przed wielką przeprowadzką Kanadyjski zespół Saskatchewan Roughriders musi przenieść 26 tysięcy posiadaczy karnetów ze starego stadionu na nowy. I robią to z rzadką sumiennością!

Reklama

W 2017 roku Saskatchewan Roughriders, wiodący zespół futbolu kanadyjskiego, zmieniają stadion ze starego Mosaic Stadium na nowy, też nazwany Mosaic Stadium. Poza biurami i zapleczem sportowym czeka ich przeniesienie 26 tysięcy karnetów z jednego obiektu na drugi. Dlatego już teraz zaczęli rezerwację nowych miejsc.

Mosaic Stadium

Roughriders wysłali do wszystkich posiadaczy karnetów kwestionariusze, w których proszą o podanie preferencji przy doborze nowego miejsca. To w sumie aż 90 pytań (!) dotyczących odległości od boiska, widoczności, bliskości do znajomych, itd. Na pewno nie odpowiedzą wszyscy ankietowani, ale im więcej informacji uda się uzyskać, tym lepiej.

W dalszej kolejności fani będą mogli spotkać się z przedstawicielami klubu i przedyskutować możliwości zmiany miejsca lub wyboru takiego najbliższego ich obecnemu położeniu. Choć przeprowadzka z bardzo przestarzałego stadionu na nowy sama w sobie wydaje się korzystna, klub jest pewien, że nie uda się zaspokoić wszystkich.

Mosaic Stadium

- Cel idealny to sytuacja, w której wszyscy z 26 tys. posiadaczy abonamentów ocenią swoją satysfakcję na 100%. Tak się najpewniej nie stanie, ale jak blisko tych 100 możemy dojść? Zrobimy wszystko, by osiągnąć możliwie wysoki procent zadowolenia – mówi Gregg Sauter, wiceprezes Roughriders ds. marketingu i biznesu.

„Riders” byli już na wizytach roboczych w znacznie większych klubach amerykańskiej NFL, które mają podobne przeprowadzki za sobą, m.in. w Dallas Cowboys i San Francisco 49ers.

Reklama