Poznań: Od dziś wycieczki z piłkarzami (i nie tylko)

źródło: własne / ineastadion.pl

Poznań: Od dziś wycieczki z piłkarzami (i nie tylko) Lech Poznań rozszerzył ofertę wycieczek po INEA Stadionie. Obiekt można zwiedzić z maskotką, piłkarzem lub indywidualnie z przewodnikiem. Do tego, co zdarza się mało gdzie, wycieczki są również możliwe w dniu meczu.

Reklama

Dziś odbyła się pierwsza z serii tegorocznych wycieczek z piłkarzami po INEA Stadionie. Poznański stadion wraca do sprawdzonego już pomysłu, który umożliwia kibicom zwiedzenie obiektu z zawodnikami Lecha w roli przewodników. Dziś byli to Szymon Pawłowski i Marcin Kamiński.

Kolejna wycieczka z piłkarzami odbędzie się 11 marca i do końca sezonu z usługi będzie można skorzystać raz w miesiącu. Cena nie jest jednak taka, jak w przypadku zwykłego zwiedzania. To 50 zł od osoby przy grupie sięgającej do 40 uczestników. Standardowa wizyta w tak samo liczebnej grupie kosztuje 5-15 zł.

Poznań jest jednym z niewielu miast w Europie, w których zwiedzanie stadionu można połączyć z wyjściem na mecz. Wycieczki w dniu meczowym mają swoją specjalną oprawę – każdy otrzymuje bilet na spotkanie oraz szalik Lecha, a następnie przez godzinę zwiedza INEA Stadion. Ta przyjemność to jednak koszt aż 200zł od osoby, nawet jeśli zwiedza się w grupie 40 osób.

Za tyle samo Lech oferuje zwiedzanie indywidualne, w którym przewodnik poświęca czas tylko jednej osobie. Do tego gość zapraszany jest na posiłek w klubowej restauracji i otrzymuje od Lecha upominek.   

Reklama