Londyn: Pierwsza faza projektu Tottenhamu gotowa

źródło: tottenhamhotspur.com | opracował: MK

Londyn: Pierwsza faza projektu Tottenhamu gotowa To jeszcze nie stadion, ale nowe biura, pomieszczenia dydaktyczne i supermarket zamykają pierwszą fazę Northumberland Development Project. Kompleks stoi na północ od przyszłej areny Tottenhamu.

Reklama

Wczoraj Tottenham Hotspur poinformował w specjalnym oświadczeniu, że zakończyła się pierwsza faza Northumberland Development Project. W ramach tego etapu powstawał duży kompleks usługowy na północ od White Hart Lane i przyszłego stadionu.

W 2013 otwarto wielki market Sainsbury’s, w 2014 dołączył Tottenham Technical College. Wreszcie w tej chwili budynek nazwany Lilywhite House zwieńczyły biura klubowe Tottenhamu. W holu głównym znalazł się odrestaurowany zegar klubowy, który od 70 lat jest jednym z symboli londyńskiego klubu.

Lilywhite House

Sklep Sainsbury’s oraz college mają swoje siedziby od strony północnej nowego budynku, wzdłuż Northumberland Park. Tottenham ma biura i wejście do budynku od strony południowej, gdzie Lilywhite House połączy się z nowym stadionem.

Niestety losy areny na ponad 56 tys. widzów wciąż nie są znane. Poniżej przedstawiamy nowy budynek w relacji z aktualnym i planowanym stadionem.

Lilywhite House

Reklama