Olsztyn: Przetarg na maszty w tym tygodniu?

źródło: Olsztyn.com.pl; autor: michał

Olsztyn: Przetarg na maszty w tym tygodniu? Najpewniej jeszcze w tym tygodniu ratusz ogłosi przetarg na montaż oświetlenia na stadionie miejskim przy al. Piłsudskiego – podaje serwis Olsztyn.com.pl.

Reklama

Prezydent Olsztyna powołał komisję, która najpewniej jeszcze w tym tygodniu przygotuje i ogłosi przetarg na przebudowę stadionu przy al. Piłsudskiego w zakresie oświetlenia płyty boiska głównego, oświetlenia uzupełniającego i przystosowania elektroenergetycznej infrastruktury stadionowej dla nowych potrzeb. 

Lampy i ich zasilanie to efekt wymogów I Ligi, której kluby muszą mieć możliwość gry przy sztucznym świetle. Postawienie masztów było zapowiadane już ponad rok temu, jednak dotąd nie ruszyły procedury z tym związane.

Ten tydzień ma przynieść przełom w kwestii oświetlenia, z kolei przyszły powinien dać odpowiedź kto zaprojektuje nowy, przebudowany stadion. Jest dwóch oferentów, przy czym obaj z nich w swoich planach mają usunięcie jeszcze nie zainstalowanych masztów i lokalizację lamp w dachu.

Reklama