Lublin: Niecodzienne szukanie pomysłów na imprezy

źródło: własne

Lublin: Niecodzienne szukanie pomysłów na imprezy Arena Lublin zaproponowała swoim gościom niecodzienny konkurs. Można wygrać darmowe bilety na mecz Polska-Włochy, ale w zamian trzeba… zaproponować ciekawą imprezę, która mogłaby się odbyć na stadionie.

Reklama

Najnowszy polski stadion nie doczekał się jeszcze meczu piłkarskiego, ale już odbyły się na nim dwie imprezy. Jakie będą kolejne? O to sam operator Areny Lublin pyta jej przyszłych gości. Na profilu facebookowym pojawił się konkurs, w którym tematem jest zaproponowanie najciekawszej imprezy, jaka mogłaby się odbyć na stadionie.

„[…] w formie dowolnej prezentacji elektronicznej prześlij do nas swój pomysł na zorganizowanie wydarzenia - imprezy na Arenie Lublin. Mecz? Koncert? Zlot? Targi? –nie ograniczaj się, możesz wykorzystać stadion, boiska treningowe i błonia stadionowe” – piszą organizatorzy.

Kontrowersyjna część pojawia się w kolejnym zdaniu, w którym Arena Lublin zdradza nagrodę. „Najciekawsza i najlepsza pod względem merytorycznym praca zostanie nagrodzona dwoma biletami w sektorze I5 - na trybunie VIP” – czytamy. Chodzi o bilety na mecz U20 Polska-Włochy. Pod postem pojawiła się krytyka, że konkurs jest sposobem taniego pozyskiwania pomysłów, które operator powinien na zarządzanie stadionem mieć.

Czy poszukiwania okażą się owocne, dowiemy się najwcześniej 9 września, w dniu meczu. Wtedy Arena Lublin ogłosi, który pomysł jest najciekawszy. Zgłoszenia można nadsyłać do 7 października na adres biletvip@mosir.lublin.pl, wpisując w temacie KONKURS MECZ POLSKA – WŁOCHY.

Reklama