Tychy: Dzień otwarty budowy 11 października

źródło: Tyski-Sport.pl

Tychy: Dzień otwarty budowy 11 października Jeden z największych budowanych obecnie stadionów w Polsce zaprasza kibiców i mieszkańców na plac budowy. Nowy tyski stadion będzie można zwiedzić w sobotę, 11 października. Liczba miejsc ograniczona.

Reklama

Impreza pod hasłem Dni Otwarte odbędzie się w Tychach 11 października. Stadion na ponad 15 tysięcy widzów, którego otwarcie zaplanowano na przyszły rok, będzie można zwiedzić w sobotę, 11 października, rozpoczynając od głównego wejścia (od ul. Baziowej).

Stadion Miejski w TychachFot: Dorota Ziętek / Tyski Sport

Warta ponad 120 milionów inwestycja otworzy swoje drzwi dla zwiedzających już 0 9:00. Od tego momentu, w 50-osobowych grupach będzie można wchodzić na teren budowy co pół godziny. Do zakończenia zwiedzania (15:00) obchodu dokona więc maksymalnie 600 osób.

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, spółka Tyski Sport prosi o zapisywanie się drogą elektroniczną. Utworzono specjalny adres dniotwarte@tyski-sport.pl, na który należy wysłać imiona i nazwiska osób zgłaszanych, dodając preferowany czas zwiedzania. Organizatorzy przypominają, by zabrać obuwie odpowiednie do chodzenia po placu budowy.

Reklama