Tarnobrzeg: Przebudowa stadionu dobiega końca

źródło: SportoweFakty.pl

Tarnobrzeg: Przebudowa stadionu dobiega końca Prawie wszystkie pomieszczenia na nowej trybunie głównej są już gotowe. W tym roku czeka je jeszcze doposażenie, a w przyszłym na stadionie pojawi się sztuczne oświetlenie – czytamy na SportoweFakty.pl.

Reklama

Ukończona w stanie surowym w 2011 nowa trybuna główna tarnobrzeskiego stadionu właśnie kończy otrzymywać swoje zaplecze. Powstały szatnie, gabinet odnowy biologicznej oraz biura dla Siarki.

- Zakończenie prac budowlanych planowane jest na połowę września. Potem czeka nas kolejna faza prac na obiekcie – powiedział prezydent Tarnobrzega Norbert Mastalerz.

Później do końca roku chcemy urządzić i wyposażyć wszystkie pomieszczenia. Mamy nadzieję, że piłkarze Siarki po zimowej przerwie już nie będą wracać do szatni w hali sportowej tylko rozpoczną przygotowania już na stadionie piłkarskim. Pod trybuną będą pomieszczenia nie tylko dla piłkarzy, ale i dla administracji klubowej. Chcemy, aby w hali był już tylko MOSiR i przedstawiciele dyscyplin halowych – dodał włodarz miasta.

Poza dwiema trybunami w przyszłym roku ma się pojawić sztuczne oświetlenie. Z kolei po sezonie 2015/16 prezydent zapowiada instalację podgrzewanego boiska.

Reklama