Lublin: Pierwszy przetarg na wyposażenie Areny

źródło: KurierLubelski.pl | opracował: MK

Lublin: Pierwszy przetarg na wyposażenie Areny W sumie ok. 2,5 mln zł wyda lubelski magistrat na umeblowanie i wyposażenie Areny Lublin. Dzięki tym środkom zaopatrzone zostaną m.in. trybuna główna, loże i kioski gastronomiczne – wylicza KurierLubelski.pl.

Reklama

Miasto ogłosiło pierwszy przetarg na dostarczenie mebli i pozostałego wyposażenia na Arenę Lublin. - W najbliższym czasie ogłosimy kolejne przetargi na elementy wyposażenia. Chodzi o sprzęt do pielęgnacji i utrzymania murawy m.in. kosiarki ale też wyposażenie kiosków gastronomicznych i restauracji – zapowiedziała Marzena Szczepańska, z-ca dyrektora Wydz. Inwestycji i Remontów.

Kupione będą też meble do skyboxów, czyli stadionowych lóż. – Ale tylko czterech w tym m.in. prezydenckiej. Pozostałe skyboxy, które zostaną wynajęte komercyjnym podmiotom, zostaną wyposażone przez dzierżawców – dodała Szczepańska.

Meble biurowe na stadionie będą w kolorze szaro-grafitowym. – Pozostałe mają być utrzymane w kolorystyce białej, czarnej i jaskrawo pomarańczowej – precyzowała Szczepańska.

Wszystkie zakupy mają pochłonąć ok. 2,5 mln zł. Dostarczanie zamówionych elementów powinno zacząć się we wrześniu.  

Reklama