Mundial 2014: Podziel się wrażeniami z Mistrzostw!

źródło: własne; autor: michał

Mundial 2014: Podziel się wrażeniami z Mistrzostw! Jak w przypadku każdej wielkiej imprezy, staramy się na bieżąco pokazywać zdjęcia ze stadionów Mundialu 2014. Mamy już kilkadziesiąt zdjęć, ale im więcej, tym lepiej zaprezentują się areny. Byłeś lub jesteś w Brazylii? Możesz pomóc!

Reklama

Od pierwszych dni Mistrzostw Świata w naszym specjalnym dziale poświęconym temu turniejowi możecie znaleźć daty, wyniki i frekwencje wszystkich meczów. To dodatek do tradycyjnych prezentacji stadionów, jakie udostępniamy na co dzień.

Jednak przy okazji tak ważnych turniejów prosimy też Was, byście udostępniali swoje wspomnienia pozostałym Czytelnikom. W dziale turniejowym znajdziecie już teraz kilkadziesiąt zdjęć z meczów na prawie każdym stadionie (najświeższe sprzed kilkunastu godzin!), głównie od organizatorów i brazylijskich kibiców.

Ci ostatni mają co świętować, polscy fani nieszczególnie. Ale wiemy, że mimo to część naszych Użytkowników wybrała się na południowoamerykańską przygodę. Jeśli jesteś w tej grupie, zachęcamy do przesłania swoich zdjęć na michal@stadiony.net, byśmy mogli pokazać je innym. Jeśli nie jesteś w tej grupie, tym bardziej odwiedź dział turniejowy i sprawdź, jak prezentują się areny podczas Mistrzostw i poza imprezą.

Estadio NacionalFot: Kelly Sato (cc:by)

Reklama