Łódź: Znów więcej pytań i więcej czasu

źródło: Sport.pl

Łódź: Znów więcej pytań i więcej czasu Po kolejnym wysypie pytań dotyczących nowego stadionu Widzewa magistrat znów przedłużył termin składania ofert. Tym razem nic nie powinno się już zmieniać – otwarcie ofert ma nastąpić w czwartek.

Reklama

Do końca kwietnia łódzki Zarząd Dróg i Transportu otrzymał w sumie 419 pytań od firm zainteresowanych budową nowego stadionu dla Widzewa. Dlatego termin składania ofert przedłużono z 30 kwietnia do 14 maja.

Pierwsze dni maja przyniosły jednak kolejne 99 pytań, przez co oferenci otrzymali jeszcze jeden dzień na przygotowanie dokumentacji. W związku z tym nie w środę, a w czwartek poznamy wartość ofert od koncernów chcących zbudować co najmniej trzy trybuny przy Piłsudskiego. Na ocenę i poznanie zakresu każdej z nich przyjdzie poczekać nieco dłużej.

W kolejnych pytaniach wykonawcy dowiedzieli się, że na przygotowanie projektu budowlanego otrzymają nie więcej niż pół roku. Z kolei rozbiórka istniejącej infrastruktury będzie mogła ruszyć najpóźniej 31 marca. To oznacza, że Widzew całą lub większość rundy jesiennej powinien rozegrać u siebie.

Reklama