Tychy: Pierwsze stopnie trybun na zachodzie

źródło: GKSTychy.info; autor: michał

Tychy: Pierwsze stopnie trybun na zachodzie Na budowie tyskiego stadionu jest gotowe już pierwsze piętro zaplecza trybun, na zachodzie są już ścianki działowe przyszłych pomieszczeń. Na samych trybunach pojawiają się powoli rygle i stopnice trybun – informuje spółka Tyski Sport.

Reklama

Zarysy trzech trybun są zdecydowanie widoczne przy Edukacji 7. Promenada okalająca przyszłe trybuny na pierwszym piętrze jest już gotowa po północnej, wschodniej i zachodniej strony. Tam powstaje też drugie piętro.

Zachodnia trybuna jest najbardziej zaawansowana, bo i najwięcej jest w niej infrastruktury. Na zapleczu przyszłe pomieszczenia mają już ścianki działowe – tu znajdą się szatnie, pomieszczenia delegatów i inne funkcje przewidziane wymogami UEFA. Do tego planowane są biura dla administracji stadionu i klubu.

Na ryglach zębatych zachodniej trybuny pojawiły się już pierwsze prefabrykowane stopnice. Takie same elementy wkrótce będą instalowane na północy i wschodzie. Na nich znajdą się krzesełka po zakończeniu prac. Prace trwają również przy zewnętrznych schodach prowadzących na trybuny stadionu.

Stadion Miejski w TychachFot: Łukasz Sobala, Tyski Sport

Stadion Miejski w TychachFot: Łukasz Sobala, Tyski Sport

Reklama