Narodowy: Trawa na trzy lata od Trawnik Producent

źródło: GK24.pl; autor: michał

Narodowy: Trawa na trzy lata od Trawnik Producent Swoją pierwszą murawę na Stadionie Narodowym firma Trawnik Producent ułożyła ponad rok temu, przed meczami z Ukrainą i San Marino. Teraz przez kolejne trzy lata ma dostarczać boiska – relacjonuje „Głos Koszaliński”.

Reklama

Stadion Narodowy boisko ma tylko od święta, czyli przy okazji meczów piłkarskich. Te stanowią istotną, ale wciąż niewielką część kalendarza imprez. Najbliższe piłkarskie święto zaplanowano 2 maja, kiedy w finale Pucharu Polski zmierzy się Zawisza i Zagłębie Lubin lub Arka Gdynia (w pierwszym meczu Arka przegrała 0:3).

Na ten i kolejne mecze murawę ma dostarczać firma Trawnik Producent, jeden z krajowych potentatów w budowie boisk sportowych. Trawnik swe pierwsze boisko na Stadionie Narodowym kładł przed meczami z Ukrainą i San Marino ponad rok temu.

Teraz zabezpieczył pierwszy tak duży kontrakt w Polsce. – Podpisałem właśnie umowę z operatorem Stadionu Narodowego na trzy lata – mówi dla „Głosu Koszalińskiego” Arkadiusz Gumienniczuk, właściciel Trawnika.

Umowa oznacza, że poza finałem Pucharu Polski i meczami Reprezentacji firma Trawnik Producent dostarczy również boisko na finał Ligi Europy w 2015 roku.

Poniżej można obejrzeć film z układania poprzedniej murawy Trawnika na Stadionie Narodowym:

Reklama