Lublin: Od maja menadżer nowego stadionu?

źródło: KurierLubelski.pl; autor: michał

Lublin: Od maja menadżer nowego stadionu? Co najmniej 22 osoby są zainteresowane stanowiskiem menadżera nowego stadionu przy Krochmalnej. MOSiR czeka jeszcze na zgłoszenia przesłane pocztą i planuje obsadzić stanowisko w maju. Relacja „Kuriera Lubelskiego”.

Reklama

25 kwietnia zakończyła się formalnie rekrutacja na stanowisko menadżera nowego 15-tysięcznika w Lublinie. Wpłynęły 22 zgłoszenia od kandydatów, teraz MOSiR czeka jeszcze na ewentualne dokumenty przesyłane pocztą, które mogą wpłynąć po terminie (decyduje data nadania).

- Menedżer to kluczowa osoba dla funkcjonowania stadionu. Będzie odpowiadał za jego utrzymanie, ale też organizację imprez sportowych i kulturalnych – podkreślał Miłosz Bednarczyk, rzecznik MOSiR Bystrzyca.

- Rozmowy z kandydatami rozpoczniemy w przyszłym tygodniu. Chcemy, aby menedżer zaczął pracę w maju - zapowiedział Bednarczyk.

W ogłoszeniu nie pojawiły się warunki finansowe, ponieważ pensja będzie negocjowana indywidualnie. MOSiR szacuje, że osoba zarządzająca stadionem zarobi kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie.

Reklama