Grudziądz: Nowe krzesełka dla wymogów licencyjnych

źródło: SportoweFakty.pl

Grudziądz: Nowe krzesełka dla wymogów licencyjnych Stare siedziska bez oparć musiały odejść, teraz zastępują je nowe. To krok w kierunku spełnienia wymogów licencyjnych – czytamy na SportoweFakty.pl. Kolejnym będą maszty oświetleniowe, ale daty ich instalacji jeszcze nie ma.

Reklama

- Wykonanie prac było koniecznością, bo takie są wymogi licencyjne. Na tych sektorach górne rzędy były wyposażone w krzesełka z oparciami, ale na dolnych zamontowano wcześniej takie bez oparć, starego typu. Teraz wymieniamy je na nowe – tak, by wszystkie były takie same, oczywiście w kolorze zielonym – wyjaśnił portalowi SportoweFakty.pl dyrektor sportowy I-ligowca, Paweł Grzybek.

Wymiana obejmuje ok. tysiąc krzesełek. To nie pierwszy i nie ostatni krok w kierunku utrzymania licencji. Na stadionie w Grudziądzu jest już podgrzewana murawa, a wkrótce będą również maszty oświetleniowe. Nie ma jednak konkretnej daty ich instalacji.

- To wymóg licencyjny dopiero na sezon 2015/2016. Nie musimy się zatem spieszyć. Prace jeszcze się nie zaczęły, bo obecnie zastanawiamy się nad różnymi możliwościami. Maszty na stadionie na pewno się pojawią, ale aktualnie nie potrafię podać konkretnego terminu kiedy to nastąpi – oznajmił dyrektor sportowy.

Reklama