USA: Jest drugi na świecie Toyota Stadium

źródło: MLSsoccer.com

USA: Jest drugi na świecie Toyota Stadium Wczoraj doszło do przedstawienia nowego sponsora stadionu FC Dallas. Zgodnie z przypuszczeniami została nim Toyota. Tym samym już drugi stadion ligi MLS jest sponsorowany przez tę markę, a nazwę Toyota Stadium obiekt w Teksasie dzieli z japońskim stadionem z miasta Toyota.

Reklama

Podczas wczorajszej konferencji prasowej przedstawiono firmę Toyota jako oficjalnego sponsora stadionu FC Dallas. Od teraz obiekt nosi nazwę Toyota Stadium, a żadna ze stron nie ujawniła długości kontraktu ani jego ceny. Wiadomo jedynie, że kontrakt wiąże obie strony długoterminowo.

Toyota jest drugim w historii sponsorem obiektu we Frisco pod Dallas. Pierwszym, gdy stadion otwierano, było Pizza Hut. Przez ostatni rok trwało poszukiwanie nowego partnera.

W amerykańskiej MLS to już drugi po Toyota Park stadion sponsorowany przez japońskiego producenta. Jednocześnie amerykański Toyota Stadium dzieli nazwę z japońskim obiektem w mieście Toyota, który przez producenta aut sponsorowany nie jest.

Reklama