Stadiony Świata możesz mieć na własność!

źródło: własne

Stadiony Świata możesz mieć na własność! Od 12 lat pokazujemy Wam stadiony piłkarskie z całego świata. Czas przejść na kolejny poziom i umożliwić Wam również zabranie ich do domu. Zapraszamy do sklepu z modelami trójwymiarowymi!

Reklama

Każdy z nas ma taki stadion, na którym jego serce bije szybciej. Ba, na którego sam widok puls przyspiesza. Ale są też takie areny piłkarskie, które nie muszą być bliskie sercu, by budziły uznanie. Wielkie świątynie futbolu, na których najlepsi są oglądani przez najliczniejszych, a czasem też najbogatszych. Takie czasy.

My z kolei od dłuższego czasu szukaliśmy możliwości, by sobie i Wam przybliżyć te „naj”: najnowsze, najstarsze, największe czy najpiękniejsze stadiony świata. Udało się i po tygodniach pracy z dumą zapraszamy Was do odwiedzenia Sklepu Stadiony.net. Powstał dzięki współpracy z zespołem profesjonalistów z firmy Stadio, którzy mają już doświadczenie w tworzeniu modeli trójwymiarowych, zwłaszcza stadionów. Zespołowi Stadio udało się w druku 3D zrealizować niektóre spośród najciekawszych stadionów świata. Od Polski, przez Niemcy, Anglię czy Hiszpanię, aż po egzotyczną Brazylię – stąd wybraliśmy pierwsze areny.

Wspólnie pracowaliśmy nad ich wiernym odtworzeniem i dziś możemy przedstawić „pierwszą jedenastkę” Stadiony.net i Stadio. To 11 wybranych i dopracowanych replik polskich i zagranicznych aren, na widok których my (dosłownie!) cieszyliśmy się jak dzieci, rozglądając się nerwowo za miejscem na półkach. Mamy nadzieję, że i Wam przypadną do gustu. Pełną listę dostępnych modeli znajdziecie w dwóch dostępnych aktualnie wersjach rozmiarowych – S oraz M.

modele stadionów dostępne na Sklep.Stadiony.net

Oczywiście nie zamierzamy poprzestać na jedenastu, to tylko nasz wyjściowy skład. Ponieważ nazwaliśmy kolekcję „Stadiony Świata”, zamierzamy odtworzyć kolejne słynne areny z różnych zakątków globu, gdzie futbol to coś więcej niż tylko sport. Niebawem zaprezentujemy nowe modele i zaprosimy Was do współtworzenia zawartości sklepu. Szczegółów szukajcie w newsach na Stadiony.net oraz na facebooku. A przede wszystkim, rzecz jasna, na sklep.Stadiony.net!

Poza modelami z aktualnej oferty w sklepie czekają na Was promocje. Ponieważ świętujemy debiut jako „sprzedawcy”, dla pierwszych 50 zamówień przygotowaliśmy rabat 10%. Na taką samą obniżkę mogą liczyć osoby, które złożą zamówienie na ponad 80 zł i zdecydują się do nas powrócić – ich drugi zakup obetniemy o 10% ceny. Wraz z rozwojem oferty również promocje będą się zmieniały, dlatego bądźcie czujni!

Reklama