Sklep: Modele rosną, sprawdź rozmiar L

źródło: własne

Sklep: Modele rosną, sprawdź rozmiar L Uzupełniona oferta modeli M i pierwsze wielkie stadiony w skali L – to najnowsze zmiany na Sklep.Stadiony.net. Sprawdź już dziś, który wariant naszych modeli jest dla Ciebie najciekawszy.

Reklama

W ciągu trzech tygodni pokazaliście nam, że modele w skali S i te większe – rozmiaru M przypadły Wam do gustu. Zachęcając do dzielenia się swoimi wrażeniami zapraszamy dziś do poznania trzeciego wariantu: największych modeli, skali L.

To kilkakrotnie więcej materiału budulcowego, znacznie większe rozmiary i wyrazistsze kształty, bliższe tym rzeczywistym. Teraz można nie tylko oglądać kolorystykę widowni, ale też poszczególne rzędy. Nie tylko główne elementy konstrukcyjne, ale również detale, jak okna skyboksów, przestrzeń z ławkami rezerwowych czy bramki wejściowe na obiekt – zależnie od wybranego modelu.

modele stadionów w skali L

Na początek w skali L znajdziecie 6 modeli, w tym trzy stadiony polskie. Kolejne będą wprowadzane w nadchodzących tygodniach, kiedy poznacie też nowe stadiony dodane do naszej bazy modeli.

Zapraszamy do zakupów i przypominamy o rabatach: wpisując przy kupnie kod „start10” można uzyskać 10% zniżki na dokonany zakup. Można również skorzystać z innej promocji – jeśli wydacie ponad 80zł za pierwszym razem, to kolejne zakupy będą tańsze o 10%. Szczegóły w dziale Promocje.

Reklama