Konkurs Stadiony.net: Dziękujemy za zgłoszenia!

źródło: własne

Konkurs Stadiony.net: Dziękujemy za zgłoszenia! Już we wtorek po południu będziecie mogli zobaczyć je na facebooku i poddać ocenie. Tymczasem dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili czas i wykazali się pomysłem, jak ciekawie pokazać miejsce na swój nowy model stadionu. Kto go wygra?

Reklama

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami do północy czekaliśmy na zgłoszenia w konkursie „Miejsce na model, model na miejsce”. Do rozdania mamy trzy modele z oferty Sklep.Stadiony.net w skalach L, M i S (odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce).

Kto te modele zgarnie? To zależy już tylko od Was. We wtorek w godzinach popołudniowych zamieścimy wszystkie zgłoszenia nadesłane w terminie na facebooku i zaprosimy Was do ocenienia ich w najprostszy możliwy sposób – aprobata to przycisk „lubię to”. Trzy najwyżej oceniane zgłoszenia zostaną nagrodzone wymienionymi już modelami, zgodnie z wyborem laureatów.

My z kolei rozdamy nagrodę czwartą, czyli model stadionu w skali S dla najlepszego naszym zdaniem zgłoszenia konkursowego.

Kto zgarnie nagrody? Czas na wybór będziecie mieli od wtorku do północy z 28 na 29 września. Wtedy przestaniemy zliczać „lajki”, a 1 października ogłosimy komplet zwycięzców, wraz z nagrodą przyznaną przez redakcję. Więcej szczegółów we wtorek, zapraszamy na Stadiony.net!

Reklama