Berlin: Oficjalne otwarcie nowej trybuny Unionu z masą pirotechniki

źródło: własne; autor: michał

Berlin: Oficjalne otwarcie nowej trybuny Unionu z masą pirotechniki Widowisko było wielkie, rekord frekwencji też był. I choć zwycięski mecz z Celtikiem zakończył pokaz pirotechniczny, nie brali w nim udziału ultrasi Unionu, których na stadionie formalnie nie było…

Reklama

W piątek odbyło się oficjalne otwarcie nowej trybuny głównej, która zwieńczyła kompletną przebudowę stadionu na tzw. Starej Leśniczówce. Obiekt na południu Berlina przyjmował widzów na nowej trybunie już od lutego, jednak oficjalne otwarcie zapowiedziano właśnie na 12 lipca.

Przy tej okazji gośćmi był Celtic FC, który doznał znaczącej porażki 0:3. Mecz nie był jednak jedyną ozdobą formalnego otwarcia ostatniej nowej trybuny, na które przybyło aż 21 738 widzów, czyli komplet publiczności.

I choć okazja była wyjątkowa, nie było żadnej oprawy ze strony kibiców. Co więcej, doping z północnej trybuny nie był prowadzony jak zawsze. Przyczyny tej sytuacji nie są dla nas aktualnie jasne.

Zgromadzeni i tak mogli jednak podziwiać wielką ilość pirotechniki. Nie na trybunach, ale na środku boiska i na zadaszeniu każdego z sektorów. Zdjęcia trybuny głównej oraz filmy z pokazu poniżej:

Alte ForstereiFot: Andi Weiland | ohrenflimmern.de

Alte ForstereiFot: Andi Weiland | ohrenflimmern.de

Reklama