Narodowy: Top Gear Live we wrześniu

źródło: StadionNarodowy.org.pl; autor: michał

Narodowy: Top Gear Live we wrześniu Kolejna wielka impreza w Warszawie ogłoszona. Tym razem w ramach VERVA Street Racing na Stadionie Narodowym odbędzie się spektakl oparty na słynnym programie motoryzacyjnym – podał operator stadionu.

Reklama

VERVA Street Racing to impreza odbywająca się od 2010 roku na Placu Teatralnym. Tym razem „street” będzie nieco mniej, ale „racing” jak najbardziej. Widowisko przenosi się na Stadion Narodowy, gdzie 21 września połączy siły z globalnym hitem – Top Gear Live.

Do sprawdzonych motoryzacyjnych atrakcji wyścigowych dołączą w tym roku prowadzący Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond, którzy dorzucą porcję rozrywki i emocji. Organizatorzy zapowiadają pokazy jazdy precyzyjnej, sztuczki kaskaderskie i efekty specjalne.

Bilety będą dostępne w sprzedaży już od 10 czerwca za pośrednictwem sieci sprzedaży eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Ceny biletów w zależności od wyboru miejsc na Stadionie Narodowym: 99,00 PLN, 129,00 PLN, 159,00 PLN. Bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat objęte są dodatkową zniżką w wysokości 20 %. Dla pierwszych 15 tys. osób, które zakupią bilet (w dowolnej cenie) wstęp na Pit Party gratis! Organizator nie przewiduje rozszerzenia puli wejściówek na Pit Party lub możliwości ich osobnego zakupu.

Top Gear Live

Reklama