USA: Najdroższe miejsca w San Jose już sprzedane

źródło: własne

USA: Najdroższe miejsca w San Jose już sprzedane Dopiero co zaczęła się budowa, a już nie ma dwóch najdroższych kategorii miejsc na nowym stadionie San Jose Earthquakes. Poszły wszystkie loże i sektory biznesowe.

Reklama

Prace budowlane rozpoczęły się zaledwie miesiąc temu od bicia rekordu uczestników. Tymczasem zainteresowanie miejscami na nowym 18-tysięczniku budowanym dla Earthquakes każe zadać pytanie: czy on nie jest za mały?

Już teraz klub zdołał sprzedać wszystkie 12 lóż ulokowanych wyjątkowo – nie na górze, lecz w pierwszych rzędach dwupoziomowych trybun. W każdej z nich mogą zasiąść 23 osoby, z których 17 ma miejsca na balkonie przed lożą. Łącznie wyprzedanych jest więc 276 takich miejsc, a wszystkie loże zostały zarezerwowane na co najmniej 5 lat wprzód.

Podobnie dobrze klub poradził sobie ze sprzedażą miejsc biznesowych w czterech strefach na obwodzie obiektu. Każda z nich mieści w granicach 100-160 osób, a łącznie oddano do dyspozycji widzów 579 foteli z dostępem do zaplecza cateringowego. Koszt jednego takiego miejsca to 1800-2500 dolarów za pierwszy sezon, a w każdym kolejnym nieznacznie więcej.

Reklama