Rzeszów: Usterki na Stali, dach przecieka

źródło: Sport.pl

Rzeszów: Usterki na Stali, dach przecieka Zmodernizowany gruntownie stadion przy Hetmańskiej ma pęknięcia w betonie, zapadającą się kostkę brukową czy dziury w dachu. Wykonawca zapewnia jednak, że w ramach gwarancji naprawi wszystko do końca roku – podał Sport.pl.

Reklama

Miejscy urzędnicy przeprowadzili kontrolę na Stadionie Miejskim Stal. Obiekt, który otrzymał nową wschodnią trybunę i generalny remont tej na zachodzie, po niespełna roku od ukończenia prac ma już sporo drobnych usterek.

Najbardziej znaczące to pęknięcia i ubytki w betonowej konstrukcji, zapadająca się kostka brukowa czy niewielkie dziury w poszyciu dachu nad wschodnią trybuną.

Ponieważ obiekt jest „na gwarancji”, miasto nie zapłaci za naprawę. Przekazało listę wykonawcy, Inżynierii Rzeszów, i oczekuje usunięcia niedociągnięć do końca stycznia 2013. Wykonawca zapewnia, że stanie się to szybciej. – Dostaliśmy protokół z kontroli i już powiadomiliśmy o konieczności wykonania poprawek wszystkich zainteresowanych podwykonawców – mówi Jan Kowalczyk, kierownik serwisu i gwarancji w Inżynierii. – To małe usterki i do końca roku będą naprawione – dodaje.

Reklama