Poznań: Startuje druga runda konsultacji

źródło: GlosWielkopolski.pl

Poznań: Startuje druga runda konsultacji Zarządca poznańskiej areny Euro 2012 ponownie zaprasza mieszkańców do odwiedzenia obiektu. Obecni będą mogli podzielić się uwagami na temat jego funkcjonowania oraz pomysłami na przyszłość – poinformował „Głos Wielkopolski”.

Reklama

Konsorcjum KKS Lech Poznań i Marcelin Management organizuje drugie konsultacje społeczne w sprawie możliwości wykorzystania potencjału Stadionu Miejskiego i jego otoczenia. Spotkanie mieszkańców z przedstawicielami klubu odbędzie się w środę 7 listopada o godz. 18:30.

Organizator zaprasza jednak już godzinę wcześniej, ponieważ przed rozmowami będzie można zwiedzić stadion za darmo. – Zależy nam na tym, by stadion w coraz większym stopniu służył mieszkańcom, choć zdajemy sobie sprawę z tego, że osiągnięcie tego celu wymaga czasu – mówi Bartosz Skwiercz, dyrektor komunikacji i marketingu KKS Lech Poznań.

Podczas pierwszej rundy negocjacji najczęściej pojawiającym się postulatem było lodowisko przy arenie w sezonie zimowym. Lech nie widział problemów – uruchomi je już 29 listopada.

Reklama