Katowice: Komplet krzesełek na głównej trybunie, “Blaszok” coraz bliżej

źródło: Sport.pl

Katowice: Komplet krzesełek na głównej trybunie, “Blaszok” coraz bliżej Modernizacja co prawda tylko doraźna, ale jej efekty są widoczne gołym okiem. Na głównej trybunie są już nowe krzesełka, a instalacja siedzisk na „Blaszoku” skończy się w przyszłym tygodniu – pisze Sport.pl.

Reklama

Na razie o budowie nowego stadionu z żółto-brunatnymi fasadami możemy na razie zapomnieć. Dobrze, że przy Bukowej przynajmniej brunatne ze starości elementy ustępują miejsca nowszym, żółtym.

Taki kolor mają krzesełka, które pokryły już w całości trybunę główną. Teraz trwa montaż siedzisk po przeciwnej stronie boiska. To historyczna chwila, ponieważ na słynnym „Blaszoku” nie było dotąd krzesełek, tylko ławki. Instalacja nie zakończy się jednak przed sobotnim meczem z Kolejarzem Stróże.

Odświeżone są wylewki (odmalowane) i elementy zadaszenia (wymieniona blacha i napis Górniczy Klub Sportowy Katowice). Zakres prac obejmuje też budowę trybuny przenośnej na 410 miejsc, która posłuży jako sektor dla kibiców gości oraz instalację nowego monitoringu. Całość ma być gotowa w grudniu.

Reklama