Wrocław: Rekordowa sprzedaż Śląska

źródło: Slasknet.com; autor: bartosz

Wrocławskie kasy zakończyły sprzedaż biletów na mecz Śląska z Wisłą. W piątek za tydzień spotkanie lidera z mistrzem Polski obejrzy komplet publiczności. Frekwencja wrocławian na przestrzeni dwóch meczów z rzędu u siebie będzie absolutnym rekordem Ekstraklasy - ŚląskNet.com.

Reklama

Odkąd kluby i media rejestrują dokładne dane dotyczące sprzedaży biletów, nigdy nie zdarzyło się by jakikolwiek zespół zgromadził tak liczną publikę na spotkaniu ligowym, jak Śląsk w meczu z Lechią. Konfrontacja z Wisłą przyniesie drugi taki wynik z rzędu. O tym, że wszystkie wejściówki na mecz z „Białą Gwiazdą” zostaną wyprzedane, i okolicznościach sprzyjających zainteresowaniu tym spotkaniem, Stadiony.net informowały już parę dni temu.

Wrocławianie usprawnili system sprzedaży, dzięki czemu tworzące się kolejki nie były aż tak długie, jak przed inauguracją występów "Wojskowych" na Pilczycach. Karty wstępu na mecz z Wisłą schodziły bardzo szybko. Wczoraj klub poinformował, że w kasach sprzedano 36 000 biletów. Pozostałe zostały wykupione przez Internet bądź zarezerwowane przez kibiców z Krakowa, fankluby Śląska oraz partnerów biznesowych. Ewentualne niezrealizowane rezerwacje, utworzą dodatkową pulę biletów, która do kas trafi we wtorek. Chętni będą mogli je nabywać od godziny 9:00.

Stadion Miejski we Wrocławiu Fot: Adam Szyszka, Stadiony.net

Reklama