Gliwice: Znowu będą pełne trybuny?

źródło: Gazeta.pl; autor: michał

Przed meczem z Arką kibice Piasta są zmobilizowani. W ciągu pierwszych dwóch godzin udało się sprzedać prawie tyle samo biletów, co w ciągu jednego dnia sprzedaży na Wisłę Płock – pisze Gazeta.pl. Czy przy Okrzei będzie komplet?

Reklama

W pierwszym meczu na nowym stadionie Piasta Gliwice do kompletu brakło kilkuset osób. Nie znaczy to, że bilety były w kasach – po prostu nie wszyscy zaproszeni goście przyszli. Po tygodniu kibice Piasta mają szansę znów zapełnić trybuny i niewykluczone, że im się to uda.

Stadion Piasta zapełni się w sobotę? Czy trybuny zapełnią się bardziej niż przed kilkoma dniami? Fot: Jakub Kowalski

Przedsprzedaż biletów na sobotnie spotkanie z Arką Gdynia (początek o 18:00) prowadzona jest w godzinach 12-18, w sześciu kasach na nowym obiekcie przy Okrzei. W tych samych godzinach będzie można kupić bilety w środę i czwartek. W piątek ze względu na święto państwowe kasy będą zamknięte.

Teoretycznie więc w związku z piątkowym świętem czasu na kupno biletu jest mniej, ale na razie wyniki są bardzo dobre. - Sprzedaż idzie świetnie. W ciągu dwóch godzin poszło tysiąc biletów - mówi Józef Drabicki, prezes gliwickiego klubu. To niewiele mniej niż średnio w ciągu całego dnia przed spotkaniem z Wisłą Płock.

Reklama