Narodowy: Dzień otwarty z zamkniętym dachem

źródło: StadionNarodowy.org.pl

Już 2 października odbędzie się Wielki Dzień Otwarty na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przez cały dzień, od godziny 10.00 do 20.00, wszyscy będą mogli zobaczyć z bliska największy stadion w Polsce. Tym razem z zamkniętym dachem.

Reklama

Na stadion będzie można wejść od strony Ronda Waszyngtona. Dla zwiedzających dostępna będzie cała promenada oraz krzesełka na dolnej trybunie. Zarówno dzieci jak i dorośli mogą liczyć na wiele atrakcji.

Przez cały dzień na czterech ogromnych telebimach prezentowane będą filmy o stadionie oraz relacje na żywo z wywiadów z gośćmi oraz ekspertami stadionowymi.

- Pierwszy spacer po Stadionie Narodowym w Warszawie, który zorganizowaliśmy w lipcu tego roku, cieszył się tak dużym powodzeniem, że zdecydowaliśmy się otworzyć stadion po raz kolejny. Każdy będzie miał szansę zobaczyć jak prezentuje się największy stadion w Polsce i doświadczyć niezapomnianych emocji – powiedziała Daria Kulińska, Rzecznik NCS. - Tym razem prawdziwym hitem będzie premierowa prezentacja otwierania i zamykania dachu stadionu.

Stadion Narodowy z zamkniętym dachem Fot: Polex

Punktualnie o godzinie 12:00 dach Stadionu Narodowego w Warszawie zostanie zamknięty po raz pierwszy. Następnie o każdej pełnej godzinie dach będzie otwierany oraz zamykany.

Zachęcamy do wzięcia aparatów fotograficznych i robienia pamiątkowych zdjęć, filmików podczas uruchomienia dachu. Na miejscu będzie także możliwość zgłoszenia się do programu Stewarding i wypełnienie formularza rekrutacyjnego na Członka Służb Informacyjnych Stadionu Narodowego w Warszawie.

Wstęp na stadion w tym dniu jest całkowicie bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów na daną godzinę. Można przyjść indywidualnie oraz w grupie.

Reklama