Elbląg: Dach nad trybuną prawie gotowy

źródło: PortEl.pl

17 sierpnia Olimpia po raz pierwszy zagra u siebie z dwoma nowymi, zadaszonymi sektorami. Potrzebne jest jeszcze dopuszczenie obiektu przez PZPN, co ma nastąpić dzień wcześniej – pisze PortEl.pl.

Reklama

W Elblągu żałują, że najbliższy mecz ligowy z Wisłą Płock nie może jeszcze zostać rozegrany na stadionie przy Agrykola. Olimpia i Wisła uzgodniły więc, że sobotni pojedynek odbędzie się na Stadionie Kazimierza Górskiego w Płocku.

- Wprawdzie prace są już na ukończeniu, ale i tak nie udałoby się nam sprawić, żeby stadion gotowy był na sobotę – informuje PortEl.pl Łukasz Konończuk, prezes Olimpii. - Roboty budowlane pewnie by się zakończyły, ale do pełni szczęścia potrzebna jest jeszcze wizyta i opinia przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Nożnej. I obawiam się, że z tym byłby problem.

Przedstawiciel PZPN ma wizytować obiekt w najbliższy wtorek, 16 sierpnia. Przy jego aprobacie będzie możliwe rozegranie na rozbudowanym stadionie (dwie tymczasowe trybuny pod dachem) środowego meczu pucharowego z Wartą Poznań.

Reklama